Autorka

Tak w skrócie – spełniona kobieta, kochająca żona, szczęśliwa matka. Estetka ceniąca punktualność i szczerość. Wielka fanka Bożego Narodzenia, pierogów ruskich, domowego ogniska i tradycji. Niepoprawna marzycielka, która z dystansem i jednocześnie z optymizmem podchodzi do świata, choć ponarzekać też czasem potrafi.


Pochodzę z małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Obecnie mieszkam w Antrim – jednym z sześciu hrabstw w Irlandii Północnej. Na co dzień robię to, co chyba wszyscy – codzienne obowiązki, pracę i problemy próbuję pogodzić z moją pasją.
Kuchnia to miejsce w którym spędzam większość swojego czasu. To miejsce pulsujące życiem, centrum aktywności rodzinnej, przestrzeń pozytywnych emocji i wspaniałych zapachów. To tu mieszam pasję z odrobiną fantazji. Moją miłość do gotowania i tradycji wyniosłam z rodzinnego domu, gdzie od zawsze ważną częścią dnia było wspólne jedzenie posiłków przy stole i cała oprawa z tym związana. To właśnie przy stole rozmawialiśmy o życiu, szkole, marzeniach i zwykłych, codziennych sprawach. Tworzyła się niesamowita atmosfera rodzinnego domu, wzajemnego zaufania, poczucia przynależności do rodziny.
W domowym zaciszu spełniam się kulinarnie i to w zupełności mi wystarcza. Nie potrzebuję sławy, rozgłosu czy tytułu Masterchefa. Najbliższe mi osoby doceniają moje starania i pasję. Słowo ” dziękuję mamo, było pyszne ” czy też „kochanie, zupa jest wspaniała” w zupełności mi wystarczają.
Większość przepisów na blogu jest mojego autorstwa. Pozostałe przepisy zawierają wzmiankę o swoim źródle pochodzenia. Jeśli któryś przepis przypadnie Wam do gustu – śmiało korzystajcie, dzielcie się z innymi, komentujcie. Jednak będzie mi miło jeśli po wypróbowaniu przepisu podacie jego źródło. Mam nadzieję, że mój blog dostarczy Wam wielu inspiracji.

Współpraca
Zainteresował Cię mój blog – zapraszam do współpracy.
Skontaktuj się ze mną, przedstaw swój pomysł – z pewnością dojdziemy do konsensusu i nawiążemy ciekawą współpracę.
Bardzo chętnie przygotuje danie z wykorzystaniem określonych produktów, przetestuję nowy sprzęt, napiszę recenzję książki kulinarnej lub artykuł na dany temat związany z tematyką kulinarną. Jestem otwarta na ciekawe propozycję.
Adres mailowy: wedrowkipokuchni@o2.pl
Dziękuje i pozdrawiam
Małgorzata Hert

Prawa autorskie
Zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa i zgodnie z Ustawą z dnia 4.II.1994 r. o prawach autorskich zabraniam kopiowania i rozpowszechniania moich zdjęć.

Zapisz

2 thoughts on “Autorka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *